אריאלה

שלום אנשים טובים,

לכל מי שרוצה לדעת על הטיפול בשיטת גרינברג, טופלתי בשנה האחרונה אצל הילה במשך כמעט חצי שנה, הגעתי אליה הרוסה נפשית,עם הרבה תהיות לאן ממשיכים חיי, כמו כן סבלתי ממחושים שונים, כמו כאבי ראש, חרדות ודיכאון.

 אני מרגישה חבה המון להילה ולשיטה עצמה. את תהליך הליווי של הילה עברתי והתובנה שלי היתה שאני חושבת יותר מידי, וכל הלחץ שלי נגרם מפעילות יתר של הראש, הילה לימדה אותי לגייס את הגוף לטובתי, יש לנו גוף שאנו לא מתייחסים אליו, אבל כאשר אנו חשים נפשית לא טוב, הגוף יכול לעזור בצורה מפליאה, התחלתי לנשום לתוך המחשבות שלי במקום לחשוב אותן, זה עושה הבדל רציני, התחלתי להרגיש את הגוף שלי, כאשר אני נמצאת במרחב, לא להתעלם ממנו, אלא להתעלם מהראש, שם כל התסבוכת נמצאת. התחלתי לעשות פעילות יותר ספורטיבית.

 בשלבים האחרונים של הטיפול הרגשתי שאני כבר הרבה יותר חזקה ביחס שלי לחיים, אי אפשר להסביר את זה, אבל זה עובד, השילוב של תמיכה נפשית ופיזית, הוא שילוב מנצח, היתה "ירידת אסימונים" לגבי מצבי הרגשי והבחירות שאני עושה בחיים. וזה הרבה יותר מכך, אבל היריעה תקצר.

 תנסו, לא תתאכזבו, התהליך לוקח קצת זמן, אבל זה שווה, שווה יותר מאשר ל'סחוב" את החיים שלנו באופן לא איכותי.

 אני קצת מצטערת שהפסקתי את הטיפול, כי הייתי ממשיכה איתו כל החיים, זה צ'ופר למי שיש לו זמן ורוצה להתפתח, אני לצערי כבר הייתי צפופה בזמן עקב מחויבויות החיים.

 אני מקווה שהעברתי מעט מהחוויה, לכו על זה.

חג שבועות שמח, מלא נשיקות להילה, אריאלה