כרמית

הדבר הראשון שעולה לי כשאני חושבת עלייך הוא שקט. מירכוז. יכולת לראות דברים נכוחה ולנשום אותם ולתת להם רגע, בלי לדעת למה ולאן זה מוביל.

 אני חושבת שמה שאני כל כך אוהבת בטיפול שלך הוא השילוב בין חדות לרוך.

מצד אחד – את מרוכזת כמו לייזר, רואה הכול, מפרקת לגורמים, מבינה מורכבויות בשניות גם בלי מילים, עוקבת אחרי הפיתולים, בוחנת בערנות רבה כל דבר שנאמר ורואה אותו מיד בכמה דרכים,

ומצד שני – אנחנו כאילו בתוך הלב שלך, מתבוננות בשקט ובאהבה, את רוצה בטוב שלי בדיוק כמוני וזה כל כך מורגש.

לכן אני לגמרי יכולה לסמוך עלייך. את המטפלת שאני הכי סומכת עליה אי פעם, וגם אחד מבני האדם שאני הכי סומכת עליהם בכלל בחיים שלי.

את חכמה בטירוף והלב שלך זהב טהור. זה שילוב מושלם לבני אדם בכלל ולמטפלת בפרט.

 בגלל זה אני גם יכולה להביא את עצמי לגמרי לסשן. הכי שמחה והכי עצובה, מה שיש. לפרושֹ את עצמי לפנייך ושנסתכל יחד. ללהג המון כשיש אצלי רעש או בעיקר לבכות – את לעולם לא תשפטי אותי, רק תראי לי.

 אני מאוד מאוד אוהבת את היכולת שלך – גם בחיים שלך – לחיות בקצב שלך ולעשות מה שמתאים רק כשזה מתאים לך. אני מאוד מרגישה את זה גם בסשנים, שאין ניסיון להגיע או לזרז או לפתור או שמשהו אמור להיות כך ולא אחרת. מה שיש יש, והוא יגיע או ילך או ישתנה כשיגיע הזמן. אני גם מרגישה את זה פשוט ממך, מאיך שאת, ממי שאת, שאת נאמנה לעצמך וזה מורגש ועובר אליי. ואז גם אני יכולה להיות נאמנה לעצמי. את חיה כמו שאת מלמדת, וזה מאוד מאוד מורגש ומשמעותי בעיניי.

 והסשנים איתך משפיעים על החיים שלי. וגם זה מאוד מייחד אותך. למרות שבהרגשה שלי אנחנו בעיקר מתבוננות בעיניים פקוחות ובלב רחב – כמו שאמרתי לך בסוף הסשן האחרון, כל סשן איתך הוא נקודת מפנה שיש לה ביטוי מיידי בחיים שלי, בדרך כלל ביטוי גדול מאוד. את מאוד מאוד מחוברת לחיים בדרך הטיפול שלך, למציאות, למי שאני בחיים שלי, ואני יכולה יחד איתך מיד לראות את הדברים בחיים שלי, להבין קונקרטית, לפעול.

 אני חושבת שאחד הדברים שמאפשרים את השינויים האלה הוא היכולת שלך לתפוס אצלי מחשבה או דרך חשיבה שפוגעת בי ולהראות לי באופן כל כך פשוט ובהיר איך אפשר לראות בדיוק את אותו הדבר בדרך שמפרשת הכול לטובתי.
ככה את מחזירה לי את האמון בעצמי ואת הכבוד לעצמי ואת ההקשבה לעצמי.
בסוף כל סשן אני מרגישה מדויקת וברורה יותר, שקטה יותר, והרבה הרבה יותר בוטחת בהרגשות, בנטיות הלב ובהחלטות שלי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *