שיטת גרינברג

שיטת גרינברג® מלמדת אנשים את האפשרות להשתנות, להתפתח ולהחלים. להפסיק רוטינות והרגלים קבועים שפוגעים בהם, ולהרחיב את היכולות והאיכויות שלהם.

תשומת הלב שלנו נמשכת חלק ניכר מהזמן למקום בו אנחנו משחזרים את המוכר לנו. אנו חווים שוב ושוב חוויות שכבר חווינו, מחזיקים מסקנות ודעות קבועות על עצמנו ועל העולם, יודעים מראש איפה נצליח ומתי נכשל, מי יאהב אותנו ומי לא, חוזרים על שיחות שכבר התקיימו, ונוטים להסתכל על העולם מזווית קבועה וצרה… החזרתיות הזו הופכת את החיים לצפויים, מורידה הרבה מהקסם שיכול להיות בהם, ומהוה את הסיבה לסבל של הרבה אנשים וגם את הגורם לסימפטומים וכאבים פיזיים רבים.

שיטת גרינברג מלמדת איך להרחיב את תשומת הלב שלנו לעולם שסביבנו ולגופנו בצורה שמחזירה חיוניות ואנרגיה, מאתגרת אותנו להעז ולהתנסות בחוויות חדשות, מלמדת את הגוף שלנו על חופש, מרחב וספונטניות שאבדו לנו עם השנים, ומאפשרת להחלים מסימפטומים פיזיים מגוונים.

יש לנו גוף שאנו לא מתייחסים אליו, אבל כאשר אנו חשים נפשית לא טוב, הגוף יכול לעזור בצורה מפליאה… התחלתי להרגיש את הגוף שלי כאשר אני נמצאת במרחב, לא להתעלם ממנו, אלא להתעלם מהראש, שם כל התסבוכת נמצאת."
מתוך הסיפור של אריאלה

איך זה עובד? על כך אפשר לקרוא בדפים תהליך החלמה ו- תהליך למידה והתפתחות, אבל מי שבאמת רוצה לחוות ולהתרשם כדאי שיבוא ויתנסה.

על שיטת גרינברג מפי אבי גרינברג, שייצר ומפתח את השיטה, אתם מוזמנים לשמוע בסרטון:

כמו כן אתם מוזמנים לבקר באתר הרשמי של שיטת גרינברג